Výsledky Mistrovství ČR v LRU Feeder 2017

2
268
výsledky mistrovství české republiky feeder
Inzerce

Aktualizováno:

Druhý víkend v září proběhlo na Labi Mistrovství České republiky v LRU feeder. Přinášíme vám výsledky závodu, kterého se zúčastnilo 102 závodníků a 34 týmů.

Nachytalo se velké množství ryb, nejúspěšnější závodníci měli za obě kola nachytáno přes 40 kg. Celkem se za obě kola závodu nachytalo téměř 2,4 tuny ryb, což vychází v průměru na úctyhodných 23 kg na jednoho závodníka.

Výsledky jednotlivci

V jednotlivcích byl první Stanislav Polívka s 45 kg rybami. Druhou příčku obsadil Ondřej Hájek a na třetím místě skončil Jaroslav Rajdl, který v součtu ulovil dokonce 51 kg ryb.

Výsledky týmy

V žebříčku týmů zvítězil Kaprňák feeder team z MO Kolín ve složení Jiří Ludvík, Petr Havlíček a Petr Poskočil. Druhý byl tým RIVE Feederboys.cz z MO Čelákovice ve složení Roman Srb, Filip Vydra a Richard Hejda. Třetí místo patří týmu  Tubertini A z MO ČRS Praha 4 Pankrác.

Kompletní pořadí všech závodníků najdete na webu Českého rybářského svazu.

Oficiální tisková zpráva k průběhu a výsledkům závodů

Máme za sebou vrchol sezóny v podobě Mezinárodního mistrovsví České republiky v LRU Feeder 2017, které proběhlo ve dnech 9 a 10 září 2017 za ideálního počasí (lehký déšť nás nezastaví), skvělé nálady a ještě lepších cen.

Vysoký počet účastníků – 103 jednotlivců a 34 tříčlenných týmů svědčí o velké popularitě závodu, což podporuje i fakt, že tentokrát byl závod pod záštitou Středočeského územního svazu ČRS a jeho garantem byl předseda SÚS ČRS pan Dušan Hýbner. Závodní trať vedle krásné scenérie a diváků z protějšího břehu, byla rozdělena na 6 sektorů po 17 závodnících, kteří tvořili kategorie jednotlivců, tříčlenných týmů, juniorů, kadetů a žen. Přihlašování k závodu bylo tentokrát elektronickou formou přímo na www.lrufeeder.cz, což zachránilo mnoho opozdilců před nezařazením do startovní listiny závodu. Losování bylo namísto tradičních míčků ozvláštněno propisovacími tužkami s logem SÚS a
označením letošního mistrovství, které si závodníci ponechali.

Na cenách se nešetřilo a pořadatelům se povedlo zajistit opravdu skvělé ceny od sponzorů Rive ČR a LK Baits – Drennan, za což oběma patří velké poděkování, neboť první tři závodníci v každé kategorií odjížděli domů s pořádným nákladem navíc, a to včetně krásných pohárů.

Závod proběhl na velmi kvalitně zarybněném úseku řeky Labe, v podjezí časti revíru 411 050 – Labe 15, což jak ukázal páteční trénink slibovalo, že budou-li ryby spolupracovat, čekají nás pěkné váhy. Rybám chutnalo, a tak se během závodu podařilo za obě kola nachytat úctyhodných 2 395,86 kg, což kalkulačku stranou je průměrně 11,744 kg na pětihodinové kolo. V úlovcích převažovaly plotice, cejnek, skalák, podoustev a cejn většinou ve středních a menších velikostech. Rekordmanem letošního závodu se stal Petr Bromovský z MO Český Šternberk, který v sobotním kole vylovil krásných 38,85 kg.

Po závěrečném vážení nedělního kola, se závodníci přesunuli k horkým nápojům a chvilku napětí při počítání výsledků si krátili spokojeným mlaskáním u buřtů na pivě a okukováním cen. Přátelská atmosféra provázela i slavnostní vyhlášení výsledků, kde ti nejlepší závodníci byli za své výkony odměněni obrovským aplausem, skvělými ceny a poháry z rukou předsedy SÚS ČRS Dušana Hýbnera.

Závěrem se patří poděkovat všem závodníkům za přístup k závodu, MO ČRS Brandýs nad Labem/Stará Boleslav za zapůjčení revíru a pomoc při přípravě závodu, předsedovi SÚS ČRS Dušanu Hýbnerovi za pomoc, garanci závodů a předání cen vítězům, stejně tak i všem ostatním, kteří se o letošní klidný chod akce postarali. Budeme se těšit na některé akci v následujícím roce 2018.

Tým pořadatelů.

Výsledky jednotlivých kategorií

Jednotlivci

Mistrem ČR V LRU Feeder 2017 Stanislav Polívka MO ČRS Litoměřice
Vicemistrem ČR V LRU Feeder 2017 Ondřej Hájek MOČRS Vysočany
2. Vícemistrem ČR V LRU Feeder 2017 Jaroslav Rajdl MO ČRS Malešov

Tříčlenná družstva

Mistrem ČR V LRU Feeder 2017
Kaprňák feeder team – MO Kolín – ve složení Havlíček Petr, Poskočil Petr, Ludvík Jiří
Vicemistrem ČR V LRU Feeder 2017
RIVE Feederboys.cz – MO Čelákovice – ve složení Roman Srb, Filip Vydra, František Koubek
2. Vícemistrem ČR V LRU Feeder 2017
Tubertini A – MO ČRS Praha 4 Pankrác – ve složení Pavel Velebný, Petr Štětina, Jaroslav Kameník

Kadeti – U15

1. místo Lukáš Kapusta MO Čelákovice
2. místo Špitálská Aneta MO Čelákovice
3. místo Kuvík Ondřej MO Žatec

Junioři – U18

1. místo Filip Vydra MO Čelákovice
2. místo Tomáš Černý ml. MO Přímasy
3. místo Dominik Dvořák MO Tábor

Ženy

1. místo Ivana Štětinová MO Praha 4 Pankrác
2. místo Lenka Grofová MO Praha 5 Velká Chuchle
3. místo Aneta Špitálská MO Čelákovice

Fotogalerie

Na závěr přikládám ještě pár fotogalerií ze závodu, které se objevily na Facebooku.

 

Zveřejnil(a) David Sigmund dne 10. září 2017

Tak nám to o kousek uteklo … nakonec se útok na bednu nepovedl a se součtem 28,5 zakončili MiČr v LRU feeder na pátém…

Zveřejnil(a) www.sarfix.cz dne 11. září 2017

Zdroje informací a fotografií:

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
Inzerce

2 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, v textu došlo k chybce na začátku v části Výsledky týmy. Je zde uvedeno “V žebříčku týmů zvítězil Kaprňák feeder team z MO Kolín ve složení Jiří Ludvík, Petr Havlíček a Jan Jirák.”
  Ano Kaprňáci zvítězili, ale nepatří mezi ně Jan Jirák, ale třetím v týmu je pan Petr Poskočil.
  Vím to, protože já jsem Jan Jirák 🙂 a nerad bych Peťovi odpíral čest, kterou si právem zaslouží.

  S pozdravem,
  Jan Jirák

  • Dobrý den Honzo, moc Vám děkuji za upozornění???? Vloudila se chybka, už je to opravené. Omlouvám se Vám i Petrovi.

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno