Termínový kalendář LRU feeder 2019

0
204
Termínový kalendář pro LRU Feeder 2019

Na webu ČRS se objevil předběžný termínový kalendář v LRU Feeder pro rok 2019. Přinášíme jeho online kopii v přehledné tabulce Ze všech zajímavých závodů bychom chtěli zmínit především Mistrovství české republiky, které proběhne na Labi 29.-30.6.2019.

DatumNázev akceRevírTyp soutěžeČíslo revíruPořadatelGarant
27/01/2019Zmrzlý FeederCupVltava 26
náborový421 079JÚSPaulovič
16/03/2019Zimní Liga 3. koloVltava 23 České Vrbnénáborový421 075JÚSKřenek
06/04/2019 - 07/04/2019O Mistra MušovaDyje7náborový461 026BrnoŠabata
06/04/2019 1. kolo Divize / KP ZČ ÚSRadbuza 1BBodovaný
/Nebodovaný
431 043MO ČRS PlzeňHorálek
7/04/2019Zimní Liga 4. koloOtava 4Nebodovaný421 056JÚSVojta
13/04/2019 - 14/04/2019Gran Prix ČechTýnec nad LabemBodovanýKolínVelebný
14/04/2019Územní přebor mládeže v LRU feederRadbuza 1BNebodovaný431 043MO ČRS PlzeňHorálek
20/04/20191. kolo II. Liga sk B.DomanínBodovaný461 010Bystřice Malý
20/04/2019 - 21/04/2019Přebor ČechLabe BrandýsNebodovaný411 050Brandýs nad LabemKabát
21/04/20191. kolo Divize/KP MRS MaverSázava 19Bodovaný
/Nebodovaný
461 131Ždár nad SázavouStárek
27/04/2019Dětský závod SedlčánkyLabe Sedlčánkynáborový411 051Mo Praha 8Ouředníček
27/04/2019DZ Velikonoční 2. kolo juniorkyLužnice 4náborový421 035JÚSPešek
27/04/2019 - 28/04/20191. kolo 1. LigaKačák 4Bodovaný411 133Český ŠternberkKunst
04/05/2019 - 05/05/20191. kolo Divize/KP ÚSMP Sázava 5Bodovaný
/Nebodovaný
401 011Praha 8Stejskal
11/05/2019 - 12/05/20191. kolo Divize/KP JÚSVltava 23 České VrbnéBodovaný
/Nebodovaný
421 075JÚSPaulovič
11/05/2019 - 12/05/20191. kolo Divize/KP SÚSLabe SedlčánkyBodovaný
/Nebodovaný
411 051Český ŠternberkBromovský
11/05/20191 a 2 kolo Divize/KP SMS Bečva PřerovBodovaný
/Nebodovaný
471 005PřerovKroča
11/05/2019 - 12/05/20191. kolo Divize/KP SvÚSLabe 8Bodovaný
/Nebodovaný
41 024LitoměřiceNovák
18/05/2019 - 19/05/2019Feeder vs PlavanáMorava 10Nebodovaný461 094Uherské HradištěHanáček
18/05/2019Dětský závod Bamby+3. kolo a finále juniorkyLužnice 5náborový421 036JÚSPešek
18/05/2019 - 19/05/20191. kolo Divize/KP VČ ÚSLabe 31Bodovaný
/Nebodovaný
451 036JaroměřSičák
08/06/20192. kolo II. Liga sk. BMorava 10Bodovaný461 094Uherské HradištěKejnar
08/06/2019 - 09/06/20191.kolo II. Liga sk ATýnec nad LabemBodovaný411 057Český ŠternberkBurianek
15/06/2019 - 16/06/20192. kolo 1. Liga Vltava 20 KořenskoBodovaný421 090Český ŠternberkStejskal
22/06/2019 - 23/06/2019Duo Feeder CupVltava 23 Hlubokánáborový421 075JÚSPaulovič
22/06/2019 - 23/06/2019Maver CupMěřínBodovaný
/Nebodovaný
-MěřínTomšík
29/06/2019 - 30/06/2019MiČR 2019Labe 20Bodovaný401 029Praha 8Ouředníček
13/07/2019 - 14/07/2019Pohár Kukajících VlkůLabe LiběchovNebodovaný441 028ŠtětíKoubek
20/07/2019 - 21/07/2019Barbus Cup - dvojiceTýnec nad LabemNebodovanýKolínBurianek
03/08/2019 - 04/08/2019MiČR veteránů 2019NebodovanýPardubiceKonopásek
17/08/2019Pohár starosty města TřebíčeJihlava 9náborový461 057TřebíčOliva
17/08/2019 - 18/08/20192. kolo Divize/KP ÚSMPSázava 5Bodovaný
/Nebodovaný
401 011Praha 8Stejskal
24/08/2019 - 25/08/2019GP MoravaUherské HradištěBodovanýTovačovHrabal
31/08/2019 - 01/09/20192. kolo divize SÚS/KPLabe BrandýsBodovaný
/Nebodovaný
411 050Český ŠternberkBromovský
31/08/2019 - 01/09/20192. kolo Divize/KP SvÚSLabe 13Bodovaný
/Nebodovaný
441 028LitoměřiceNovák
31/08/2019 - 01/09/2019Podzimní košíček DvojicRokytná 6náborový461 126TřebíčČerný
07/09/2019 - 08/09/20193. kolo II. Liga sk. BLabe 31Bodovaný451 034Hradec KrálovéSemrát
07/09/2019 - 08/09/2019Sázavský ČtyřbojSázava 5Nebodovaný401 011Praha 6Selucký
07/09/2019 - 08/09/20192. kolo Divize/KP VČ ÚSLABE 33Bodovaný
/Nebodovaný
451 036MO ČRS JaroměřSičák
14/09/2019 - 15/09/20192.kolo II.Liga sk ALabe BrandýsBodovaný411 050Český ŠternberkKabát
21/09/2019 - 22/09/2019Šternberský Feeder CUPRatajeNebodovaný411 077Český ŠternberkŠtěpnička
28/09/2019 - 29/09/20193. kolo II. Liga sk AVltava 20 KořenskoBodovaný421 090Český ŠternberkVojta
05/10/2019Dětský závod juniorka 2019/2020Lužnice 4náborový421 035 JÚSPešek
05/10/2019 - 06/10/20193. kolo 1. LigaRatajeBodovaný411 077Český ŠternberkŠtěpnička
12/10/2019 - 13/10/2019Mazec Cup 2019Sázava 5Nebodovaný401 011Praha 8Ouředníček
12/10/20193. kolo KP JÚSVlatav 23 Hlubokánáborový421 075JÚSSvoboda
19/10/2019 - 20/10/20194. kolo 1. LigaLabe MělníkBodovanýČeský ŠternberkŠkrobánek
25/10/2019 - 27/10/2019Feeder Maraton dvojicBrandýs nad LabemNebodovaný411 050Brandýs nad LabemHybner
26/10/2019Memoriál V. KrálíkaBečva PřerovNebodovanýTovačovSvitek
02/11/20192. kolo Divize/KP MRS Maver CupSvratka 5náborový461 141BrnoMaťák
03/11/2019Zimní Liga 1. kolo náborovýJÚSKřenek
01/12/2019ZL 2. kolo Vltava 23 České Vrbnénáborový421 075JÚSPaulovič

Pozor: Změna termínů vyhrazená. Doporučujeme si předem termíny ověřit na webu ČRS.

Zdroj:

 

Inzerce


1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno