Termínový kalendář LRU feeder 2018

0
424 zobrazení
Inzerce

Na webu Českého rybářského svazu je k dispozici termínový kalendář LRU feeder pro rok 2018. I letos bude program závodního feederu velmi nabitý a plný zajímavých akcí. Přinášíme kopii programu v přehledné tabulce, kde je možné libovolně řadit a filtrovat výsledky.

Z letošního programu bych rád upozornil na dvě významné akce a to je Mistrovství světa v LRU Feeder v Itálii, které bude v termínu 2.-8. července 2018. Druhým feederovým svátkem bude Mezinárodní mistrovství České republiky v LRU Feeder, které se bude konat v termínu 15.-16.9.2018 na revíru Veslařský kanál Račice.

DatumNázev akceMísto konáníTyp soutěžeČíslo revíruPořadatelGarant
17.03.2018Zimní liga JČÚsBlanice - VodňanyNebodovaný421 601JÚSKřenek
30.03.2018Zimní liga JČÚsČeské Budějovice Vltava 23Nebodovaný421 075JÚSPešek
07.04.2018O Mistra MušovaDyje 7 MušovNebodovaný461 026 MRSŠabata
14.04.20181. kolo II. Liga sk. BBystřice Pernštejnská 2Bodovaný461 010MRSZavřel
14.04.2018Dětský závod VelikonočníLužnice 4 TáborNebodovaný421 035JÚSPešek
21.-22.04.2018Přebor Čech 2018Kačák 4Nebodovaný411 033MO ČRS Český Šternberk Bromovský
21.04.20181. kolo Divize/KP MRS - MAVER CUPSázava 19Bodovaný / Nebodovaný461 131MRSStárek
28.04.2018Pohár Předsedy SÚSStrženýNebodovanýSÚSZahrádka
28.04.2018Dětský náborový závodLabe 19 - SedlčánkyNebodovaný411 051MO ČRS Praha 8 - KobylisyOuředníček
4.-6.05.2018Gran Prix ČechLabe 16 NeratoviceBodovaný411 048MO ČRS NeratoviceKoubek
12.-13.05. 20181. kolo Divize/KP JČÚSVltava 23 České VrbnéBodovaný / Nebodovaný421 075JÚSPaulovič
12.-13.05. 20181.kolo 1. LIGAVltava 23 - Hluboká nad VltavouBodovaný421 075MO ČRS Praha 8 - KobylisyStejskal
19.-20.05.20181.-2. kolo Divize/KP SMSBečvaBodovaný / Nebodovaný471 005Kroča
19.-20.05.20181. kolo Divize/KP SÚSLabe 16 NeratoviceBodovaný411 048MO ČRS Český ŠternberkBromovský
19.-20.05.20181. kolo Divize ÚSMP/KP Berounka 2Bodovaný / Nebodovaný401 002MO ČRS Praha 8 - KobylisyStejskal
19.-20.05.20181. kolo divize/KP SvÚS
Labe LovosiceBodovaný / Nebodovaný441 024Novák
19.05.2018Bambi dětský závodLužnice 5 Planá nad LužnicíNebodovaný421 036JÚSPešek
26.-27.05. 2018MS KLUBU 2018BelarusF.I.P.S.edČerný
26.-27.05.20181. kolo Divize VÚČ/KPLabe 33Bodovaný / Nebodovaný451 036MO ČRS JaroměřSičák
26.-27.05.20181.kolo II. Liga sk ALabe VeletovBodovaný411 056MO ČRS KolínRaidl
8. -9.06.20182. kolo II Liga sk.BMorava 10Bodovaný461 094MRSZavřel
9.-10.06.20182. kolo 1. LIGALabe 19 SedlčánkyBodovaný411 051MO ČRS Český ŠternberkSrb
09.06.2018Feeder Cup JČÚsVltava 23 Hluboká nad VltavouNebodovaný421 075JÚSKřenek
16.-17.06.20182. kolo II. Liga sk ALabe KopistyBodovaný441 026MO ČRS LitoměřiceKarásek
23.06.2018MAVER CUP 2. koloPavloviceNebodovanýnesvazováChadraba
30.06.-1.07.20182. kolo Divize/KP MRS / 3. kolo MAVER CUP
MěřínBodovaný / NebodovanýnesvazováTomšík
2.-8.07.2018MS - 2018ItálieF.I.P.S.edŠtěpnička
14.-15.07.2018Pohár Kukajících VlkůLabe 13 LiběchovNebodovaný411 028MO ČRS NeratoviceKoubek
21.-22.07.2018Barbus Cup - dvojiceLabe 25Nebodovaný411 057MO ČRS Týnec nad LabemBuriánek
18.08.2018O pohár starosty města TřebíčeJihlava 9Náborový461 057MRSOliva
25.-26.08.2018GP MoravaMorava 10 Uherské Hradiště
Bodovaný461 094ÚS SMS
Hrabal
25.-26.08.20182. kolo Divize ÚSMP/KP Berounka 2Bodovaný / Nebodovaný401 002MO ČRS Praha 8 - KobylisyStejskal
01.09.20183. kolo II. Liga sk. BDyje 7 MušovBodovaný461 026MRSZavřel
1.-2.09.20182. kolo divize SÚS/KPLabe 18 Brandýs nad Labem Bodovaný / Nebodovaný411 050MO ČRS Český ŠternberkBromovský
1.-2.09.20182. kolo Divize/KP SvÚSLabe MlékojedyBodovaný / Nebodovaný441 025MO ČRS LitoměřiceNovák
8.-9.09.20182. kolo Divize VÚČLabe 33Bodovaný / Nebodovaný451 036MO ČRS JaroměřSičák
08.09.2018Podzimní košíček DvojiceRokytná 6Nebodovaný461 126MRSČerný
8.-9.09.20183.kolo II.Liga sk ALabe 18 BrandýsBodovaný411 050MO ČRS Brandýs nad LabemKabát
8.-9.09.2018Sázavský ČtyřbojSázava 5 Nebodovaný401 011MO ČRS DejviceSelucký
15.-16.09.2018Mezinárodní MiČRVeslařský kanál RačiceBodovaný441 501MO ČRS Český ŠternberkŠtěpnička
22.09.2018Dětský závod SvatováclavskýLužnice 5 Planá nad LužnicíNebodovaný421 036JÚSPešek
22.-23.09.2018Šternberský Feeder CUPSázava 6Nebodovaný411 077 MO ČRS Český ŠternberkŠtěpnička
29.-30.09.20183.kolo 1. LIGASázava 6Bodovaný411 077MO ČRS Český ŠternberkŠtěpnička
29.-30.09.20182. kolo Divize/KP JČÚsVltava 20 Nový DvůrBodovaný / Nebodovaný421 090JÚSPešek
6.-7.10.2018Mazec Cup 2018Sázava 6Nebodovaný411 077MO ČRS Praha 8 - KobylisyOuředníček
13.-14.10.20184. kolo 1. Liga Labe LitochoviceBodovaný441 025MO ČRS LitoměřiceNovák
21.10.2018Memoriál V. KrálíkaBečva 2Nebodovaný471 005ÚS SMSKroča
26.-28.10.2018Feeder Maraton dvojicLabe 18 Brandýs Nebodovaný411 050MO ČRS Brandýs nad LabemKabát
10.11.20181. kolo Zimní ligy JČ ÚSLužnice 5Nebodovaný421 036JÚS
02.12.20182. kolo Zimní liga JČÚSTýn nad Vltavou, Vltava 20Nebodovaný421 090JÚSPaulovič
Čtěte také:  Mezinárodní mistrovství České republiky LRU Feeder 2017

Pozor: Změna termínů vyhrazená. Doporučujeme si předem termíny ověřit na webu ČRS.

Zdroj:

Inzerce

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here