První závod našeho týmu Na Feeder CZ MO Brandýs nad Labem Stará Boleslav

0
265
Na Feeder CZ tým
Na Feeder CZ tým
Inzerce

Aktualizováno:

O víkendu 18. a 19. května se chytala středočeská divize spojená s krajským pohárem kam se nám povedlo přihlásit naše družstvo, které vzniklo na prvním feederovém srazu. Původně jsem s Romanem měl jet jako trenér, ale největší ŠÉF rozhodl že budu chytat a on kluky oběhá.

Sraz byl v pátek, kdy je u většiny takových závodů trénink na uzavřené závodní trati. Radek a Peter dorazili už dopoledne a já se zázemím v poledne. Joska měl jako vždy problém s jeho VW (kdepak soudruzi z NSR udělali chybu). Dnes to byla baterka, tak dorazil až po třetí hodině, když už jsme trénovali.

Už při tréninku bylo jasný, že rybě se nebude moc chtít. Jen Radek utrhl dvě velké ryby, za které dostal ode mě slušně vynadáno, tak třetího mrmláka udělal. Tím to skončilo. Zbytek týmu, včetně mě, nechytl rybu.

Večer u karavanu začala válečná porada, co namícháme a jaká bude taktika. Padlo nějaké pivko a i panáček naší zlaté medovinky. Okolo desáté jsme šli všichni chrápat, někdo doslova a řezal to ostošest.

V sobotu byl budíček na 5.30 a v 6 se podávala snídaně – míchaná vajíčka. Pak jsme začali míchat. Pro všechny jsem namíchal černé turbo a grosku, která se mě osvědčila před týdnem na GP. Přitom jsme převázali pruty a zopakovali taktiku a šlo se losovat.

První tahal Radek. Šel na C9 ,což nebyl nejhorší los. Druhej Peter šel na B7 střed, to ještě taky šlo a nejhůře losoval Joska A13 antiforhont. No nemá cenu se nějak dlouho rozepisovat, ryba prostě nešla. Radek nezopakoval páteční trénink a měl čisté zero.

Peter s jedním ježdíkem dělal super 3 a Joska taky zero. Tak byli hoši po prvním dnu 6. s minimální ztrátou na bednu. Příprava na neděli začala už v sobotu večer, kdy jsme navlhčili krmení a převazovali pruty na ráno.

Rozhodli jsme se změnit taktiku, že pojedeme ostřejší krmení, malá krmítka a skoro bez živý. Ráno byl budíček na pátou, klasika snídaně a příprava. No a šli jsme losovat. První losoval Joska a trochu si polepšil A4. Peter šel na B9 a Radek si šáhnul na stejné místo C9. Byl trochu zklamanej z místa, kde včera dělal zero, tak jsme ho trochu podpořili, dali panáčka, aby se uklidnil a šlo se na věc.

Závod probíhal jako v sobotu. Roman běhal, vymýšlel, radil a prd platný. Až po hodině přichází zpráva o Petera mám rybku s popisem na co tak všichni zkouší. Po další hodině hlásí Radek plotičku. Říkám si paráda tak ještě Joska. Ale ten si svůj kalich hořkosti vypil až do dna a zůstal se zerem.

Radkovi ještě před koncem přišel cejnek, tak paráda. Radek nakonec dělal parádní 3. Peter zopakoval výkon a z prostředka vydoloval 4 a Joska bohužel bez ryby 7,5. V neděli kluci skončili 4. Celkově skončili při svém prvním závodu 6., ale s minimální ztrátou na bednu. Tak budeme věřit, že na naší domovské vodě to dáme a výsledek zlepšíme.

Závěrem chci poděkovat Romanovi Srbovi za perfektní břeh a klukům za výdrž při těžkém závodu, kdy sedět 5 hodin na bedně v pařáku a bez záběru je očistec.

Za náš Na Feeder CZ tým Petr Kabát

Fotky z příprav a ze závodu

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
Inzerce

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno