svěrové rybářské hry výsledky feeder

Českému feederovému týmu se podařilo získat krásné 5. místo na Světových rybářských hrách v Jihoafrické republice. I když jsme tajně doufali v medaile, je páté místo úžasný výsledek, který jednoznačně hovoří o tom, že v disciplíně feeder aktuálně patříme mezi světovou špičku.

Český tým nás reprezentoval ve složení: Jakub Šabata, Josef Konopásek, Radek Štěpnička, L. Konopásek, M. Štěpnička a Martin Maťák. Všichni si zaslouží poděkování za velké nasazení a skvělé výsledky.

Světové hry vyhrálo Maďarsko, na druhém místě je Nizozemsko, třetí Itálie, čtvrtá Anglie, páté Česko. Mezi 3.-5. místem to bylo hodně vyrovnané, bodové rozdíly byly malé. Slovenský tým se umístil na 18. místě a domácí tým Jihoafrické republiky skončil na 13. místě.

Mezi jednotlivci se z českého týmu nejlépe umístil Jakub Šabata na 11. místě. Pro zajímavost nachytal za oba závody přes 60 kg ryb. Umístění dalších našich závodníků: 19. místo Radek Štěpnička, 27. místo Josef Konopásek, 34. místo Martin Maťák.

Mezi jednotlivci zvítězil Frank Van Der Schaft z Nizozemska, druhý byl Mirko Govi z Itálie a na třetím místě skončil Christophe Cathelin z Francie.

Závěr

Gratulujeme českému feeder týmu ke krásnému pátému místu na světě a Jakubovi Šabatovi ke skvělému 11. místu mezi jednotlivci. Odvedli jste skvělou práci!

Kompletní přehled výsledků (PDF).

Reporty z mistrovství od kluků z českého týmu:

 

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Inzerce

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno