Recenze: Háčky Drennan Specimen

0
320 zobrazení
háčky drennan specimen

Háčky  Drennan Specimen jsou pro mě objevem sezony. Jedná se o extrémně pevné háčky pro všestranné použití při lovu na feeder.

Háčky jsou ze středně silného drátu (ne moc tlusté, ale přitom velmi pevné a nevyřezávají se). Mají delší ramínko a špička háčku je rovná. Háček je mírně vyhnutý do strany. Byl jsem v poslední době zvyklý používat háčky se špičkou zahnutou mírně dovnitř, ale s tímto háčkem jsem znovu objevil kouzlo rovných špiček.

kapr na dumblesku

Využití háčku

Háčky mám ve velikostech 8 a 10. Velikost 8 používám pro nastražení žížal, ideálně se hodí pro nastražení půlky rousnice nebo tří hnojáků. Osmičku používám také pro nastražení boilie, pelet a kukuřice na vlas. Menší desítku používám téměř výhradně při lovu method feederem pro nastražení jednoho zrnka kukuřice nebo malé dumblesky.

Hodnocení

Nejvíc se mi na háčcích líbí že skvěle drží, jsou ostré a dlouho ostré vydrží. Navíc jsou háčky Drennan Specimen extrémně pevné. Zatím se mi nikdy nepodařilo tento háček při zdolávání ohnout nebo zlomit. Prověřil jsem je mimo jiné na 10 kg kaprovi, kterého jsem zdolal na háčku velikosti 10.

Háčky Drennan Specimen

Háčky Drennan Specimen
8.9

Ostrost

9.0 /10

Pevnost

9.5 /10

Odolnost ostří

9.0 /10

Chytlavost

8.0 /10

Výhody

  • Velmi ostré
  • Velmi pevné
  • Drobný protihrot
  • Všestranné využití pro feeder

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here