Kabátova Feeder zimní liga 2017/2018 2.kolo

0
159
kabátova zimní liga

Dne 20.102018 jsem pořádal 2.kolo svojí zimní ligy na revíru Labe 19. Na druhé kolo se přihlásilo celkem 32 lidí , ale jak už bývá zvykem, pár jich nedorazí.

Na závodní úsek jsem dorazil již v pátek dopoledne i se svým karavanem a večer se přidal můj týmový kolega Martin. Na břehu již sedělo pár kluků , kteří měli volno tak jeli potrénovat. Pomohli mě postavit karavan a já mohl taky na chvilku nahodit.

Asi po 4 krmítkách mě tam sedla ryba, že jsem chytal na hod. Protože jsem si chtěl navázat další tři pruty na závod nasadil jsem kuku a dva červy, že záběrů nebude tolik. Ale to jsem se spletl. Tak jsem dochytal cca litr krmení, co mě zbyl že včerejšího dne a šel připravovat pruty.

Vsadil jsem na Laitky což se později ukázalo jako správný rozhodnutí. Navázal jsem svojí oblíbenou historickou Catanu CX 3,3, dvě MRX-V a ještě pikr od trabucca skeletor 35gr a to vše s 0,16 kmenem. Jako montáže jsem zvolil průběžného pátera a na pikru klasickou průběžku.

Potom už jsem jen zamíchal krmení a mohl se svým parťákem jít do vesnice na pivko, kde jsme probrali taktiku a vše co je ráno potřeba dodělat. Ráno budíček v 6,30 káva a už začínali najíždět závodníci, tak rychle předělat karavan na kancl a začít úřadovat. V 7.30 se začalo losovat já jako pořadatel mám vždy flek u karavanu zhruba uprostřed trati.

Celkem nás chytalo 24 což si myslím na leden a počasí slušná účast. Do oběda moc záběrů nebylo, ale po obědě se vše změnilo a až na dva jedince si každý rybu chytil. A jak to vše dopadlo? Vítěz sektoru A Václav Špitálský, sektor B Petr Kabát, sektor C David Hampejs. Celkový vítěz Petr Kabát. Nej ryba David Hampejs a nechytlo Venda Kabourek.

Fotogalerie

Inzerce
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno