Vše pro úspěšnou rybářskou sezónu zakoupíte na výstavě Rybaření

0
154
Výstava Rybaření 2017 Brno
Inzerce

Od 23. do 26. března se na brněnském výstavišti uskuteční další ročník prodejní výstavy rybářských potřeb RYBAŘENÍ, na které představí novinky pro další sezonu, ale i tradiční sortiment přední dodavatelé a importéři rybářských potřeb na český trh. Součástí nabídky bude také atraktivní doprovodný program se zajímavými přednáškami, představením novinek a praktickými ukázkami.

Rybářská aréna se zajímavými osobnostmi

V doprovodném programu výstavy si návštěvníci vyslechnou příběhy zkušených rybářů z oblasti kaprařiny, muškaření, přívlače, lovu v česku i ve světě. Na koho se můžete těšit letos? Karel Nikl si připravil přednášku World Carp Classic – cesta za snem. Společně s Jiřím Majerem pak odprezentují téma Strategie krmení = cesta k úspěchu. Tomáš Blažek vás seznámí s tím, jak se loví kapři na velkých jezerech v jarním období. David Havlíček zase prozradí, jak lovit candáty a další dravé ryby propadem.

Zjednodušte si vstup na výstavu Rybaření

Výstava Rybaření se bude konat v pavilonu A, pro vstup na výstavu je nutné využít POUZE hlavní vstup, který se nachází u zastávky MHD „Výstaviště – Hlavní vstup“ nebo vstup pavilonem E, který je v bezprostřední blízkosti budovy Expoparkingu. Další možností je parkování v areálu výstaviště nedaleko od pavilonu A1, kdy je zapotřebí pro vjezd do areálu využít bránu číslo 4. V tomto případě je vstup možný také přímo od tohoto parkoviště v areálu. Ostatní vstupy nebo vjezdy není možné využít. Mapku vstupů naleznete na našich stránkách www.bvv.cz/rybareni

Vstupenka na Rybaření již za 100 Kč!

Chcete navštívit výstavu Rybaření výhodněji? Zakupte si vstupenku online za 100 Kč! Zvýhodněné vstupenky získáte na www.bvv.cz/rybareni – odkaz VSTUPENKY & REGISTRACE. Vyberte výstavu Rybaření, zaplaťte online, a navštivte výstavu za 100 Kč. Sleva platí pouze pro úspěšnou online platbu.

Více informací naleznete na www.bvv.cz/rybareni

 

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
Inzerce

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno