partyKl fishmixy

I když mám ve svém rybaření osvědčené výrobky a krmení, rád neustále zkouším nové věci. Není proto divu, že jsem rád využil možnost vyzkoušet nové krmení značky PartyKL. Otestoval jsem tři fish mixy (Gold Corn, Mosquito a Dracula). V tomto článku se s vámi podělím o svoje zkušenosti s tímto krmením.

Fish Mixy PartyKL

Nejprve bych řekl pár slov obecně ke všem fish mixům. Hned když otevřete sáček jakéhokoliv fish mixu, zjistíte, že na atraktivních surovinách se tady nešetřilo. Fish mixy jsou nadupané kvalitními moučkami a jsou postavené tak, aby byly co nejvíce atraktivní.

Vlevo Gold Corn, vpravo Mosquito
Vlevo Gold Corn, vpravo Mosquito v suchém stavu

Testované krmení bych zařadil do kategorie krmení pro rychlé chytání. Díky výrazné vůni a chuti se fish mixy skvěle hodí i na method feeder. Pojďme se podívat na jednotlivé fish mixy podrobněji.

Gold Corn na Method krmítku
Gold Corn na method krmítku

Gold Corn

Gold Corn je světlé krmení, které je hrubší a trochu lepivější. Perfektně se hodí na method feeder. S tímto krmením jsem nejvíc chytal kapry. Používal jsem ho výhradně na method feeder. Výrazná nasládlá vůně tohoto krmení je nezaměnitelná.

Kapr na Gold Corn
Kapr na Gold Corn

Mosquito

Fish Mix Mosquito nádherně voní po sušeném hmyzu, který je významnou složkou tohoto krmení. Je to o něco jemnější mix šedé barvy. Má vcelku všestranné použití. Nachytal jsme na něj velké množství různých druhů ryb: cejny, kapry, plotice, perlíny, karasy.

Je to krmení, které bych volil na univerzálnější použití – vhodné na vycházky, kdy si chci dobře zachytat a neřeším konkrétní cílovou rybu. Fungovalo mi dobře v košíku i na method feeder.

Dracula

Dracula je velmi výrazné krmení, které vám “provoní” ruce na celý den. V jeho příchuti dominuje česnek v kombinaci s dalšími složkami jako je chilli a rybí moučka? Nejsem si úplně jistý, ale dohromady je to hodně silná a osobitá vůně.

dracula krmeni Pártykl
Fish mix Dracula na method krmítku

Krmení se nejlépe hodí na lov kaprů a cejnů. Ale podařilo se mi s ním ulovit i několik línů. Používám ho na klasický feeder i method feeder. Je to hrubé krmení tmavé barvy. Ze všech testovaných fish mixů se mi s Draculou nejlépe pracovalo při míchání.

Dracula krmení
..a Dracula v klasickém košíčku

Úlovky na fish mix Dracula od značky PartyKL.

Závěr

Krmení od značky PartyKL jsem testoval na několika různých revírech. Používal jsem ho vždy jen na krátkých několikahodinových vycházkách. Na tento typ chytání mi krmení fungovalo velice dobře. Nejvíce na fish mixech oceňuji použití kvalitních a atraktivních surovin a rychlý nástup krmení.

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 3,50 z 5)
Loading...
Inzerce

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno