Tajný tip na velké kapry: chilli bonduelka

0
657
Chilli bonduelka na větší kapry
Inzerce

Aktualizováno:

Pálivá příchuť funguje jako magnet na velké kapry. A tak se není čemu divit, že chilli kukuřice také slaví úspěch. Upřímně řečeno, sám bych na tuhle kombinaci asi nikdy nepřišel. Dostal jsem tip od kamaráda Jirky, ať ji vyzkouším  – díky!

Docela dlouho trvalo, než jsem na jeho radu dal a konečně se vypravil s pálivou kukuřicí k vodě. Na úvodní zakrmení jsem použil jednu plechovku, jak jsem zvyklý. Jenom místo klasické kukuřice jsem použil tu pálivou.

Ryby reagovaly dobře, takže jsem byl spokojený. Chytal jsem na method feeder s peletkami a menší kapři brali téměř na hod. Na jednu stranu jsem musel uznat, že chilli kukuřice opravdu funguje. Ale zase mi nepřišlo, že by byl nějaký rozdíl oproti dnům, kdy používám klasickou kukuřici.

Mohla to být náhoda, nebo ne, každopádně jsem ke konci této výpravy, kdy jsem poprvé použil chilli kukuřici, vytáhl krásného 10 kg kapra. Nechytil jsem ho přímo na chilli kukuřici, ale zabral z krmného místa, kde jsem ji použil. To mě přesvědčilo, abych se pálivé kukuřici začal dál věnovat.

10 kg kapr z chilli krmného místa
10 kg kapr z chilli krmného místa

Závěr

Moje zkušenost s chilli kukuřicí není ojedinělá. Jirka, který mi ji poradil, na ni má také pěkného kapra. Před článkem jsem si dělal malý průzkum a podobnou zkušenost mají i ostatní rybáři, kteří ji používají.

Pokud jste ještě chilli kukuřici nezkoušeli, zkuste ji dát šanci. Pokaždé, když ji vytáhnete, se větší ryby v podběráku nedočkáte. Výrazně si však zvýšíte šanci na slušnější úlovek.

Pokud chilli kukuřici už používáte, podělte se s námi o svoje zkušenosti v komentářích.

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 4,67 z 5)
Loading...
Inzerce

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno