Vyhodnocení zimní výzvy

2
204
Malá plotička
Malá plotička
Inzerce

Na podzim jsem si vyhlásil zimní výzvu. Kdo chtěl, přidal se. Celkem se přihlásilo dalších 8 rybářů! Výzva spočívala v tom, pochytat co nejvíc druhů ryb během zimy. Ve skutečnosti jsem se jen chtěl dostat v zimě párkrát k vodě. A tahle výzva byla další dobrý důvod.

Ježek na naší zahradě už se probral ze svého zimního spánku, což je jasné znamení toho, že letošní dlouhá zima už skončila. A tím pádem nastal čas na vyhodnocení zimní výzvy.

Za celou zimu jsem se dostal k vodě asi na 4 nebo 5 krátkých vycházek. A co se týká výsledků, je to rychlé. Výčet ulovených druhů čítá jen cejny a plotice. Ale rozhodně nejsem zklamaný. Naopak jsem rád, že se mi při každé zimní vycházce podařilo ulovit alespoň nějakou rybí droboť.

Chodil jsem jen na stojáky a chytal jsem na klasický feeder i method feeeder.

Že se dají v zimně pochytat pěkné ryby nám ukázal ve svých pravidelných reportech od vody Petr Kabát se svými týmovými parťáky. Ti se sice oficiálně k výzvě nepřihlásili, ale nachytali ve studené vodě krásné ryby.

Rád se dozvím, jak dopadli ostatní, kteří se přihlásili. Pochlubte se do komentáře nebo na FB.

Aktualizace:

Tomáš nachytal tyto druhy: plotici, cejna, cejnka, kapra, perlína, ouklej

Z dřívějšího průběžného vyhodnocení výzvy má Petr Š. kapra a Ivan cejna, tlouště, plotici.

Robo Rob chytil na začátku března za pět hodin tyto druhy ryb: cejn, plotice, tloušť, kapr, bolen, lín, ostroretka a podoustev.

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
Inzerce

2 KOMENTÁŘE

  1. Na feeder jsem se během března moc nedostal z časových důvodů. Nicméně na místní říčce se mi povedlo chytit na červy oukleje, několik plotic a na druhý prut, kde dávám kukuřičku se povedlo několik tloušťů. Bohužel březen byl bez kapra.

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno