Vyhodnocení letní výzvy

2
155
letní výzva amur
amur
Inzerce

Aktualizováno:

Na začátku léta jsem se rozhodl, že si dám veřejnou výzvu: ulovit během letních měsíců co nejvíc různých druhů ryb na feeder. Moc mě potěšilo, že do výzvy se zapojili i další rybáři. Teplé letní dny končí, tak je pomalu čas si to vyhodnotit.

Celkem pět druhů

Chytil jsem kapra, amura, lína, cejna a plotici. Celkem tedy pět druhů. To je podle mě docela propadák. Doufal jsem, že se dostanu alespoň na osm druhů. Hlavně mezi úlovky chyběli dravci, kterým jsem se ani nijak zvlášť nestihl pověnovat. Na seznamu úlovků mi chybí třeba okoun, úhoř nebo karas, které jsem na stejných revírech ulovil během jara.

Nakonec jsem se výzvě nevěnoval tolik a výsledky tomu odpovídají. Výzva mě ale přinutila během léta chytat trochu jinak, než jsem zvyklý. Víc jsem střídal různé revíry a místa. Používal jsem častěji méně selektivní nástrahy jako červy, dendrobeny, pečivo nebo kukuřici. Tak trochu jsem se vrátil k základům feederu.

Jak se dařilo ostatním

Další přihlášení borci byli úspěšnější. Martin Papřok nahlásil sedm druhů: perlín, plotice, ouklej, kapr, amur, štika, cejn. Stejně tak Štefan_KN má devět druhů ryb a navíc želvu nádhernou! Ulovil tyto druhy ryb: kapr, karas, amur, cejn, plotice, podoustev, ouklej, parma, bolen. Želva nádherná v délce cca 40 cm se mu podařila ulovit těsně před koncem výzvy. A podle lovce byla bez jakéhokoliv poškození vypuštěna zpět. Bauwič má, šest druhů:  kapr, amur, cejn, plotice, perlín a karas.

Zatím nemám zprávy od všech, kdo se do výzvy hlásili. Pokud jste se taky účastnili, napište svoje úspěchy do komentářů. Rád je doplním do článku. Palec nahoru všem, kteří se zúčastnili výzvy!

 

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...
Inzerce

2 KOMENTÁŘE

  1. Úplně jsem zapomněl zmínit karase. Jinak jsem měl stejný problém, jak Pavel a to byl čas. Příště to snad bude lepší. Mějte se

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno