Témata usnadňují vyhledávání starších příspěvků ve skupině

0
90 zobrazení
Témata ve FB skupině Feeder
Témata ve FB skupině Feeder
Inzerce

Je to už pár měsíců, kdy v naší Facebookové skupině Feeder CZ přibyla nová funkce témata. Témata můžete chápat jako štítky, kterými se označují tematicky blízké příspěvky. Ke každému svému příspěvku můžete přiřadit jedno až pět témat.

Pomocí témat se dají rozlišovat příspěvky například podle toho, jestli jsou to dotazy, nebo fotografie od vody. Můžete označit jakých druhů ryb se příspěvek týká.

K čemu jsou témata u příspěvků dobré

Facebook skupina má svoje výhody i nevýhody. Jednou z velkých nevýhod je, že se diskutuje teď a tady. Pokud si chcete dohledat nějaký starší příspěvek ve skupině, není to zrovna jednoduché.

Pokud příspěvek při vložení označíte správně tématy, budete ho moci později snáze najít vy i ostatní feederaři ze skupiny. Zatímco ve skupině jsou už tisíce příspěvků, v u jednotlivých témat jsou zatím pouze jednotky nebo desítky příspěvků. Tím se vám výběr příspěvků, mezi kterými hledáte, výrazně zúží.

Kde najdu témata ve skupině Feeder CZ

Všechna témata najdete na tomto odkazu. Zobrazují se také ve skupině nahoře v pravém bočním sloupci (viz snímek obrazovky).

Témata ve FB skupině Feeder
Témata ve FB skupině Feeder

Ještě přidám odkazy na několik konkrétních témat, která se často opakují:

Jak přidat témata k příspěvku?

Na počítači můžete přidat témata k příspěvku hned při jeho vytváření. Můžete však témata přidat i dodatečně až po zveřejnění příspěvku.

Na telefonu v mobilní aplikaci Facebook jde téma přidat k příspěvku až dodatečně po jeho vložení.

Když přidáváte témata ke svému příspěvku, využijte přednostně témata, která už jsou vytvořená. Pouze pokud si nevystačíte s tématy, které už existují, tak založte nové téma. Jed o to, aby nebylo několik velmi podobných témat.

Čtěte také:  Online report: FOR FISHING 2018

Tady jsou ukázky, kde vkládání témat najdete.

Přidávání témat k příspěvku při vkládání příspěvku do skupiny na počítači
Přidávání témat k příspěvku při vkládání příspěvku do skupiny na počítači
Přidání témat k příspěvku po jeho zveřejnění; na počítači
Přidání témat k příspěvku po jeho zveřejnění; na počítači
Přidání témat k příspěvku po jeho zveřejnění; na telefonu
Přidání témat k příspěvku po jeho zveřejnění; na telefonu

 Závěr

Pokud se vám myšlenka témat ve skupině líbí, můžete je ve svých příspěvcích využívat. Usnadníte tím sobě i ostatním hledání informací ve skupině. Ke svému příspěvku můžete přidat témata vy, nebo správci skupiny. Pokud se tedy u vašeho příspěvku objevila témata, máme v tom prsty my správci.

Témata ke starším příspěvkům postupně přidáváme, ale je to zdlouhavá práce, takže většina starších příspěvků je zatím bez témat.

 

Inzerce

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here