Recenze: Extra Carp Krmítko Method Feeder

3
773
Inzerce

Aktualizováno:

Method feederová krmítka značky Extra Carp jsem používal celou jednu sezonu. Tak bych se s vámi rád podělil o svoje zkušenosti s těmito krmítky. Krmítka se vyrábějí v různých zátěžích: 20g, 30g, 40g, 50g a 60g. Ke krmítkům se dá pořídit plnící formička.

Krmítka Extra Carp vynikají velmi příznivou cenou. Přesto jsou velmi dobře zpracovaná a chystá se s nimi dobře. Krmítka jsou z pevného plastu, plochá zátěž na spodní straně je také z obou stran krytá plastem. Díky tomu jsou krmítka velmi odolná.

Krmítko je složené ze tří částí: samotného těla krmítka, plastové trubičky a horního gumového kužele, který je nasunutý na trubičce a tím ji drží. Ve spodní části plastové trubičky je rozšířený prostor pro zasunutí obratlíku.

Z dostupných gramáží jsem si nejvíce oblíbil 40g verzi. U zátěží 20g a 30g mi přišlo, že je těžiště krmítka dost vysoko a krmítko se mi často posunovalo po dně. Nedal se pořádně vypnout vlasec.

Naproti tomu 40g krmítko už dobře sedí na dně a po většinu času mi vyhovovalo. Když jsem přes léto chytal na delší vzdálenost, nebo jsem nasadil větší háčky, sáhnul jsem i po 50g krmítku.

Krmítka se plní pomocí formy velice snadno. Krmení v nich dobře drží a uvolňuje se velmi pozvolna, což je žádoucí. Plnící formička sedí na všechny zátěže krmítek.

Celkově jsem s těmito krmítky velice spokojený. Je to skvělá volba v poměru cena/kvalita. Pro rybáře, který chce s method feederem začít, je to ideální volba. Pouze doporučuji při nákupu vynechat 20g a 30g verzi, ty jsou opravdu jen na velmi jemné chytání.

 

Extra Carp Krmítko Method Feeder

8.1

Zpracování

7.5/10

Použití s krmením

9.0/10

Použití s peletami

7.0/10

Letové vlastnosti

9.0/10

Výhody

  • Kvalitní zpracování
  • Nízká cena
  • dobře lítá
  • jednoduchá montáž

Nevýhody

  • 20g a 30g verze moc nedrží na dně
Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Inzerce

3 KOMENTÁŘE

  1. Tahle krmítka jsou dobrá ale mají jednu obrovskou nevýhodu ! Strašně snadno se dají návnadou přeplnit a pak se převrací právě návnadou směrem dolů :/ a pokud mám nástrahu v krmítku zamáčklou schová se mi pod krmítko – takže zamačkávat krmení jen tolik kolik se vejde do formičky a stlačit jen jednou nikoliv na 2krát alias jedna hromádka krmení zatlačim na krmítko pak až nastaha zatlačím druhou vrstvou – zásadně NE ! A nebo,nezamačkávat nástrahu do krmítka.

    • Díky za postřeh. Já se s tím nesetkal (nebo jsem si toho nevšiml), ale je fakt že jsem krmítko plnil většinou pomocí formičky najednou. Dal jsem do formičky nástrahu, zasypal krmením a namáčkl na krmítko.

  2. Tak si udělejte malej test,naplňte krmítko a uchopte oba konce vlasců aby jste měl kmítko mezi rukama,když je naplněno akorát zůstane ve strávné poloze a pak na něj natlačte krmení o něco více a uvidíte že se převrátí,ona v praxi pod vodou to možná funguje jinak ale mě se to prostě nelibí,proto davám už krmení na method krmítko s mírou

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno