By Döme Team Feeder Box
By Döme Team Feeder Box

K lovu na feeder není potřeba moc věcí. Bez nějaké základní bižuterie a jiných drobností se ale neobejdete. V dnešní recenzi si představíme rybářský box, který je vyrobený na míru pro feederový rybolov – By Döme Team Feeder Box.

Co vše box obsahuje

V balení je hlavní box, dále tři malé krabičky na háčky, obratlíky a jiné drobnosti. Rozměry hlavního boxu jsou 36,5 x 29 x 6,5 cm. Tři malé krabičky mají velikost 10,5 x 6,5 x 2,3 cm.

Dále u boxu najdeme rozdělovací příčky (6 malých a 4 velké). Díky nim je box velmi variabilní. Box je vyrobený z masivního plastu, takže bez úhony přežije i transport krmítek a jiných zátěží.

Co se do něj vejde

Dobrá zpráva je, že do největší přihrádky se vejdou některé menší typy forpasovníků. Moje Preston forpasovníky se tam vejdou hned dva. Do větších přihrádek v prostření řadě jsem umístil krmítka pro klasický feeder a pro method feeder. Vejdou se tam obůstky, nůžky, nožík, značící fixy, formička na method feeder a další nezbytnosti.

Jak se mi líbí

Klouby a zámky na zavírání bývají u rybářských boxů nejslabší místo. Zatím mám box chvíli, takže nejsem schopný říct, jak se na těchto částech projeví dlouhodobější používání. Na první dojem však všechno působí pevně a poctivě.

Abych jen nechválil, na tomto boxu se mi nelíbí, že se nedá nést samostatně v ruce. Je to ideální box do tašky nebo batohu, ale chybí mi na něm nějaké ucho na nošení v ruce. Nosím ho buď na míchacím kbelíku nebo v tašce na křeslo, což pro mě není ideální.

 

By Döme Team Feeder Box

8

Kvalita provedení

7.5/10

Odolnost

8.0/10

Klouby

8.0/10

Uspořádání

8.5/10

Výhody

  • Prostorný box
  • Pevné plasty
  • Dobře zpracované klouby a zámky
  • Vejdo se krmítka, forpasovníky i bižuterie

Nevýhody

  • Větší rozměry na přepravu
  • Chybí nějaké poutko nebo držák na přenášení
Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
Inzerce

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno