Polarizační brýle: užitečný pomocník každého rybáře

0
607
polarizační brýle
Inzerce

Polarizační brýle jsou velice praktická věc, nejen při rybaření. Jsou to sluneční brýle s UV ochranou a polarizačním filtrem. Polarizační filtr odstraňuje odlesky od vodní hladiny a dalších lesklých předmětů.

Díky polarizačním brýlím tedy lépe vidíte “pod hladinu”. Pro rybáře to je ideální pomůcka, pokud se snaží ryby aktivně vyhledávat. Polarizační brýle se výborně hodí pro všechny aktivní způsoby rybolovu: přívlač, muškaření nebo šoulačku.

Ale využití mají i při ostatních rybolovných technikách. Konkrétně u feederového rybolovu mohou tyto brýle dost ulevit očím, pokud pozorujete špičku dlouho proti hladině plné slunečních odlesků. Navíc i při lovu na feeder obvykle chceme mít přehled, co se děje pod vodní hladinou.

Polarizační brýle se díky svým vlastnostem dají dobře využít i v autě při řízení.

Jak vybrat polarizační brýle

Polarizační brýle vám musí, stejně jako jiné brýle, především dobře sedět. Polarizační filtr se dodává na různé typy brýlí. Doporučuji pořídit sluneční brýle s UV ochranou a zároveň polarizačním filtrem.

Tyto brýle se dají použít i pro běžné nošení místo klasíckých slunečních brýlí a mají navíc výše uvedené výhody.

TiP: brýle s polarizačním filtrem poznáte snadno. pokud přiložíte přes sebe dvě polarizační sklíčka brýlí pootočené vzájemně o 90°, neměli byste přes tuto dvojitou vrstvu vůbec nic vidět.

Tipy na polarizační brýle

Delphin SG Redox Polarizační

Výhodná cena

 

Solano FL 20005 B polarizační

Zlatá střední cesta. S pevným obalem.

 

Trakker Polarizační Wrap Around

TOP produkt

 

>> Polarizační brýle v eshopu <<

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
Inzerce

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno