web rybaření.cz

Přichází první specializovaný srovnávač zboží pro rybáře. Web Rybaření.cz vám usnadní nákup rybářských potřeb na internetu. Je to nový rybářský portál a průvodce online nákupu. Web srovnává nabídky největších rybářských eshopů.

Představení webu Rybaření.cz

Hlavní částí Rybaření.cz je katalog rybářských produktů. Na webu je také seznam rybářských prodejen a eshopů a přehled soukromých revírů. Samostatnou část tvoří magazín, kde najdete zajímavé rybářské články a tipy.

Dá se říct, že Rybaření.cz přináší odpovědi na všechno, co rybář hledá na internetu: kde nakoupit výbavu, kde si dobře zachytat a jak přelstít mazané ryby.

Jak funguje srovnání rybářských produktů

Specializovaný srovnávač rybářských produktů je věc, která tady doteď chyběla. Obecné srovnávače zboží nejsou na rybářské potřeby dobře uzpůsobené. Třeba všechny rybářské pruty jsou obvykle jen v jedné společné kategorii.

Rybaření.cz má rozdělení kategorií mnohem propracovanější a podrobnější. Zmíněné pruty jsou dále rozdělené na feederové, kaprové, přívlačové, teleskopické, mořské a sumcové, plavačkové, muškařské, biče, spodové pruty a pruty na dírky.

Pokud bych si vybíral například feederový prut, přešel bych přímo do dané kategorie. Tady si můžu pruty filtrovat podle značek a ceny. To je vcelku obvyklé. Jsou tu ale další filtry, které mi výběr dost usnadní: délka, vrhací zátěž, počet dílů, váha prutu  a počet oček.

detail-produktu

Když si vyberu konkrétní výrobek, vidím hned v kolika eshopech je dostupný. Po prokliknutí do detailu produktu se mi zobrazí popis a srovnání cen u všech eshopů, které ho mají v nabídce. Stačí porovnat eshopy podle ceny, skladové dostupnosti a dokončit nákup ve vybraném eshopu.

Magazín plný inspirace

Každý rybář rád čte články s návody, jak ještě lépe přelstít ryby, nebo příběhy jiných rybářů z úspěšných lovů. Přesně takový obsah najdete v tomto rybářském magazínu. Z publikovaných článků si každý vybere to své – kapraři, vláčkaři i muškaři. A stále přibývají nové zajímavé články.

Plány do budoucna

Portál Rybaření.cz spatřil světlo světa teprve před měsícem. Už teď rybářům přináší spoustu užitečných informací. Zeptal jsem se jeho tvůrců, jaké mají s webem plány.

Můžete se těšit na neustálé rozšiřování nabídky produktů a zapojených e-shopů. Postupně se budou rozšiřovat také další části webu. Cílem je vytvořit komplexního průvodce výběrem rybářských potřeb s rozsáhlou komunitou rybářů, kteří budou své zkušenosti s produkty sdílet formou uživatelských recenzí a diskusí. Vylepšování obsahu magazínu pro široké spektrum čtenářů je také jednou z hlavních priorit do budoucna.

Přeji webu Rybaření.cz spoustu spokojených návštěvníků a jeho tvůrcům držím palce, aby se jim podařilo splnit jejich plány.

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Inzerce