Moderní rybářské ocenění pro každého

0
213
Moderní rybářské ocenění
Inzerce

Vedle tradičního rybolovu provozovaného pro obživu se stále častěji setkáváme se soutěžemi a závody sportovního rybaření. V dnešní hektické době nejčastěji vnímáme rybaření jako ideální činnost k vyčištění hlavy, kterému napomáhá zejména odpočinek v klidu a tichu přírody. Asi nikoho nepřekvapí, že mnoho rybářů pochází z větších měst a/nebo pracuje ve firmě, kde se setkává s velkým množstvím lidí. Někteří z nich však kouzlu rybaření propadli natolik, že se s chutí účastní i různých rybářských závodů. K soutěžím pak neodmyslitelně patří nějaká pozornost pro ty nejlepší, případně i pro všechny zúčastněné.

Designové trofeje

Odměna pro vítěze rybářských soutěží nemusí mít jen podobu klasických medailí. Dnešní rybář si za svůj rybářský um může domů odnést i moderní rybářské trofeje, které se stanou nejen upomínkou na konkrétní akci, ale i pěknou dekorací.
Jedinečné rybářské trofeje si můžete objednat například na e-shopu společnosti Poháry Bauer V nabídce najdete především designové akrylátové a skleněné trofeje, které vám na míru doplní o vámi zadané údaje.

Akrylátové trofeje s vlastním textem

Na akrylátové trofeje si tak můžete nechat uvést např. název soutěže a datum + místo konání. K těmto informacím můžete přidat i pořadí zúčastněných.

Akrylátové trofeje

Skleněné trofeje s vlastním textem i logem

Skleněnou trofej si můžete nechat vyrobit kromě výše uvedeného i s logem. Zdobení je provedeno technikou laserového gravírování.

Skleněné trofeje

Různé velikosti

Odměnu pro tři nejlepší rybáře od sebe můžete odlišit jednoduše i velikostí trofeje, na výběr jich máte vždy několik.

Rybí soška

Rybí soška

Pokud chcete ocenit všechny účastníky soutěže, nabízí se možnost jednotné trofeje se základními údaji o konkrétní akci a pro ty nejlepší pak darování další pozornosti např. v podobě zlaté rybí sošky. I tento výrobek můžete doplnit štítkem s vlastními údaji.

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...
Inzerce

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno