Feeder jednoduše

3
515
Inzerce

Moderní rybařina přináší mnoho skvělých pomůcek a užitečných vychytávek. Tyto věci mohou v mnohém zjednodušit a zefektivnit rybolov. Problém je v tom, že rybářských výrobků je taková záplava, že občas není lehké se v nabídce zorientovat, zvláště pro začínající rybáře.

Setkávám se s tím, že rybáři občas chytají zbytečně komplikovaně i v situacích, kdy to není vůbec potřeba. Méně je někdy více. To platí i v rybařině. Nemusíte vždy nutně používat složité montáže a krmení složené z nejméně pěti drahých komponentů.

Já sám jsem si vyzkoušel obě varianty a aktuálně se mi ve feederu líbí cesta co nejjednoduššího chytání. Je potřeba naučit se rozlišovat, co vám v danou chvíli opravdu může přinést lepší výsledek a co je jen reklamní masáž. Samozřejmě je rozdíl mezi běžným chytáním a závody. Stejně tak je potřeba brát ohled na to, jaká je na revíru rybí obsádka a jaký je na něm rybářský tlak.

Dražší krmení a složitější montáž může přinést dobrý výsledek. Ale co kdybyste dosáhli stejného výsledku i s mnohem jednodušší a levnější sestavou? Nechci tvrdit, že při běžném rybolovu si vždy vystačíte jen s tím nejjednodušším.

Ale pokud sáhnete po dražším a sofistikovanějším řešení, měli byste vědět, co děláte a čeho tím chcete dosáhnout.  A to se týká všeho v rybaření: krmení, nástrah, montáží, použití různých posilovačů, dipů i samotného rybářského vybavení.

Přijde mi, že občas si to rybaření zbytečně komplikujeme a hledáme problém tam, kde není.

Než začnete s pokročilejšími věcmi, ujistěte se nejprve, že dobře zvládáte základy jako je přesné chytání, výběr místa, míchání krmení atd. Přesnost může mít na výsledek chytání mnohem větší vliv, než jakákoliv žhavá novinka na rybářském trhu. Stejně tak se vyplatí víc energie věnovat průzkumu revíru a výběru správného lovného místa.

Ohodnoťte článek: 1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
Inzerce

3 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím, také čekám. až mrazíky povolí.Již se namohu dočkat.až to začne.Jsem jen více na řece.Tam je feeder ukaž co umíš. Krmítková směs 100procentní základ.Spokojenost se serverem. Edmund.

  2. Jo v jednoduchosti je síla. Nejlepší je laciná klasika našich dědků 🙂 Ještě se mi nestalo, aby to na rohlík alespoň nedrblo 🙂

PŘIDAT KOMETNÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno